5. ZG proljetni cener

PRIJAVE SU ZATVORENE

  • Info
  • Prijavljeni

5. ZAGREBAČKI PROLJETNI CENER

Organizatori: Magazin Trčanje i Omega škola trčanja

Partneri utrke: Udruga FB Humanitarci

Datum: 12. ožujka 2022.

Mjesto: Savski nasip – ispred Boćarskog doma

Discipline:

  • 5 km
  • 10 km

Dječje utrke:

  • 100 m (2018-2022)
  • 100 m (2014-2017)
  • 100 m (2010-2013)

Start dječjih utrka: oko 10:15 sati

Start utrka na 5 i 10 km: 11 sati

Startnina:

  • 5 km – 
  • 10 km – 
  • Virtualna utrka –
  • Dječje utrke – 

Virtualna utrka trčat će se 12. i 13. ožujka 2022.

Vremenski limit utrka: Nema (ako treba čekamo vas u cilju do ponedjeljka)

Zatvaranje prijava:

Startni paketi utrka na 5 i 10 km + Virtualnu utrku:

EXTRA PONUDA: Dri fit majice s logom utrke će, kao i prošlih godina, biti moguće kupiti tijekom ispunjavanja prijave i to po cijeni od 60 kn

Startni paket za dječje utrke:

Nagrade za pobjednike: Pokali za prvo troje najbržih u obje konkurencije na 5 i 10 km. Na dječjim utrkama nema proglašenja pobjednika.

Nagrade za rekreativce: I u 2022. ćemo imati super bogati fond nagrada za rekreativce koje ćemo dodjeljivati po već iskušanom receptu – statističkom izračunu odnosa broja finišera s brojem nagrada.

Podjela startnih paketa

Svlačionice i prijenosni WC-i bit će postavljeni u startno/ciljnoj zoni

Mjerenje vremena i rezultati: utrka.com

————————————————–

Expo:

  • Površina: 1.000 m2
  • Mjesto: Startno-ciljni prostor
  • Početak: 9 sati
  • Završetak: oko 14 sati
Ime i prezime Grad Klub Status
Ivana Hebrang Grgić AK Maksimir Plaćeno
Trpimir Jakovina Zagreb Plaćeno
Petra Kramar Zagreb Tk swibir Na čekanju
Jay Haydon Nottingham Plaćeno
Sanja Gomerčić Gvojić Virovitica Plaćeno
Sindi Žiković Pula Plaćeno
Mislav Renić Zagreb Plaćeno
Milan Hećimović Zagreb AK Makismir Na čekanju
Milan Hećimović Zagreb AK Makismir Na čekanju
Milan Hećimović Zagreb AK Maksimir Plaćeno
Karola Knüppel 10370 Kozinščak AK MARTIN DUGO SELO Plaćeno
Ulrich Knüppel 10370 Kozinščak AK MARTIN DUGO SELO Plaćeno
Lamia Muratović Zagreb Na čekanju
Bruno Preradović Osijek AK FORCA Plaćeno
Silvija Vlah Zagreb Ak Forca Plaćeno
Zoran Kovačević Zagreb - Plaćeno
Marko Ciganović Split Mk Marjan Plaćeno
Ivana Bevanda Švarc Zagreb Plaćeno
Ana Curic Zagreb Plaćeno
Mihael Lončar Zagreb Plaćeno
Krešimir Đapić Plaćeno
Laura Mateškovič Zagreb Ind Plaćeno
Martina Augustinović Zagreb - Na čekanju
Martina Nikić Zagreb Trčaona Na čekanju
Krešimir Matejaš Zlatar SD Lastavica Plaćeno
Dorijan Matejaš Zlatar SD Lastavica Plaćeno
Mia Bjeloš Karlovac Sindi Plaćeno
Ivona Ivančić Rijeka Na čekanju
Dario Golubić Zagreb Trčaona Plaćeno
Tomislav LJUTIĆ ZAGREB Na čekanju
Marijan Malčević Velika Gorica freelancer Plaćeno
Simona Bago Stubičke toplice Plaćeno
Zrinka Mrkonjić Zagreb Plaćeno
Boris Prostran Zadar Individualac Plaćeno
Tea Škorić Maleš Zagreb AK Forca Plaćeno
Orsat Kobilic DUBROVNIK Hpd sniježnica Plaćeno
David Švarc Zagreb Plaćeno
Sara Švarc Zagreb Plaćeno
Kristijan Landeka Osijek Tri-Tim Plaćeno
Domagoj Vuković Zagreb Plaćeno
Hrvoje Ištuk Zagreb SD Energija Plaćeno
Tomislav Ilijević Petrinja Na čekanju
Josip Pranjić Petrinja Na čekanju
Romana Matić Zagreb Dvd Dubrava Plaćeno
Marinela Horvatić Varaždin IND Na čekanju
Mateja Smoljan Horvatić Varaždin IND Na čekanju
Ana Husanović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Filip Vujović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Renato Krulčić Pazin SRK VITA Plaćeno
Borna Bezjak Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Martin Stanković ZAGREB Na čekanju
Filip Sliško Prigorje Brdovečko pu pu Plaćeno
Jakov Bartolić Zagreb GRT Plaćeno
Josip Ralašić Zagreb Plaćeno
Ema Đurđević Virovitica Plaćeno
Karla Đurđević Virovitica Plaćeno
Mario Đurđević Virovitica AK Virovitica Plaćeno
Sandra Probst Zagreb Plaćeno
Damjana Zadravec Zagreb Nemam klub Plaćeno
Maja Misevic Omega Running Team Plaćeno
Jelena Stojadinović Vukovar Plaćeno
Anamarija Balaban Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Niko Kolak Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ante Kolak Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Juraj Holec Jugovo Polje AK Virovitica Plaćeno
Snježana Kasalo Zagreb AK Forca Plaćeno
Karin Kučić Cres SRK Samo pozitiva Cres Plaćeno
Sara Raos Zagreb IND Plaćeno
Tin Petrović Plaćeno
Dominik Mandarić Mandarić Đakovo Individualac Plaćeno
Josip Alar Slavonski Brod Plaćeno
Teo Baricevac Plaćeno
Paolo Borghi Zagreb Plaćeno
Patrik Drezga Zagreb Plaćeno
Petra Drezga Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Matija Ferenček Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Klara Pekas Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ana Sučić Zagreb Trčaona Na čekanju
Martina Manojlović Vukovar Plaćeno
Ana Golubić Zagreb Plaćeno
Lili Štrobilius Zagreb Ak Fit Plaćeno
Biljana Glumac Zagreb Naturel Plaćeno
Vedran Margetić Budinščina Na čekanju
Marina Lepoglavec Bjelovar Ind Plaćeno
Michelle Snuderi Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Tomislav Curiš Zagreb Plaćeno
Krešimir Tonković Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Damir Kubinčan Zagreb URT NEXE TEAM Na čekanju
Ivana Brajković Zagreb Na čekanju
Sandi Marušić Zagreb Kumovi Na čekanju
Boris Drilo Zagreb Kumovi Plaćeno
Veselko Ivankovic Velika Gorica Kumovi Plaćeno
Mario Topic Kumovi Plaćeno
Ana Komadina Zagreb AK Forca Plaćeno
Ivona Blauhorn Plaćeno
Ana Kušanić Sesvete Omega Running Team Plaćeno
Antonio Sitek Bjelovar Plaćeno
Mario Cerovečki Zagreb Plaćeno
Saša Đerić Zagreb Na čekanju
Renata Knez Zagreb Omega Run team Plaćeno
Ivana Horvat Zagreb Plaćeno
Aantonija Stanić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Stanislav Gruden Kamanje Na čekanju
Maja Grubic Zagreb Plaćeno
Neven Kos Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Vesna Bilic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Zvonimir Ajhler Zagreb Plaćeno
Nikolina Gojević Zagreb Plaćeno
Magdalena Gojević Zagreb Plaćeno
Karlo Gojević Zagreb Plaćeno
Lana Krizmanic Zagreb Kondor Plaćeno
Dijana Soldo Samobor Trčaona Plaćeno
Siniša Makovičić Šumetlica AK NoGa Na čekanju
Karlo Crnković Zagreb Plaćeno
Romana Mustač Bregana BBK Šišmiš Plaćeno
Filip Mustić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Helena Benković Zagreb SD Energija Plaćeno
Jasmin Dizdarević SISAK AK Glina Plaćeno
Magdalena Oršić Plaćeno
Ana Lovrinčević Osijek Plaćeno
Vesna Žimbrek Zagreb Hanza trči Plaćeno
David Gredičak Oroslavje Na čekanju
Mario Šprljan Zagreb HKZP-Veseli trkači Na čekanju
boris markota ZAGREB Na čekanju
Jakov Vidulić Mali Lošinj - Plaćeno
Miroslav Magdalenić Čakovec Plaćeno
Katja Pezer Valjak Zagreb Plaćeno
Kristijan Rubinić Jastrebarsko AK Jastreb 99 Na čekanju
Dino Dželalija Zagreb Plaćeno
Anastazija Krejčir Bjelovar Plaćeno
Kornelija Krejčir Bjelovar Plaćeno
Ana Crnjak Zagreb Plaćeno
Tea Faber AK Dubrovnik Na čekanju
Martin Drdić zagreb Plaćeno
Ivan Graberec DUGO SELO dvd hrebinec Plaćeno
Ana Vučić Zagreb Plaćeno
Petra Klarić Zagreb Plaćeno
Marko Gorenec Zagreb Kvaka 21 Plaćeno
Ivan Arelić Zagreb Plaćeno
Lidija Lovreković Zagreb Na čekanju
Damir Lovreković Zagreb Na čekanju
Dražen Pongrac Prelog Individualac Plaćeno
Ivan Sučić Zagreb SD Energija Plaćeno
Martin Rončević Zadar Plaćeno
Ivan Jurišić Zagreb Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Miroslav Guvo Trilj SD Energija Plaćeno
Toni Crnica Zagreb Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Sara Sučić ZAGREB Plaćeno
David Sučić ZAGREB Plaćeno
Mate Sučić ZAGREB Plaćeno
Alen Čretni Lepoglava AK Zabok Na čekanju
Renata Feigl Zagreb Plaćeno
Ana Sučec Vrbovec Plaćeno
Stipe Crnjak Zagreb SD Energija Plaćeno
Mario Tadić-Šutra Zagreb SD Energija Plaćeno
Zrinka Boras Zagreb SD Energija Plaćeno
Bruna Bolarić Zagreb Kvaka 21 Plaćeno
Katarina Srečec Sisak AK Sisak Plaćeno
Martina Klobučar Daruvar Plaćeno
Luka Pleša Daruvar Plaćeno
Tin Deletić Sisak AK Sisak Plaćeno
Vladimira Rimac Sesvete Plaćeno
Fran Rimac Sesvete Plaćeno
Antonija Beslic Zagreb SD Energija Plaćeno
Gabrijel Lešić Zagreb najjači Plaćeno
Marica Krnek Zagreb AK Fit Zapresic Plaćeno
Kristina Čirjak Zagreb Plaćeno
Savo Blazonija Sisak Ak Sisak Plaćeno
Lana Bunjevac Zagreb Plaćeno
Mato Marjanović Zagreb Ind Plaćeno
Mihaela Dubić Karlovac Plaćeno
ŠTEFICA OREŠKOVIĆ KREŠIĆ BJELOVAR Plaćeno
Marina Hrestak bjelovar Plaćeno
Ksenija Stambuk Zajec Omega Running Team Plaćeno
Robert Skenderović Zagreb Plaćeno
Josipa Zagudajev Karlovac Plaćeno
Blaž Vincetić Osijek ŠpEK Plaćeno
Biba Ferenec Zaprešić AK Zaprešić Na čekanju
Igor Karlović Varaždin Ind Plaćeno
Tomislav Seražin Zagreb Dinamo Plaćeno
Petar Kucelj Zagreb Na čekanju
Danijela Švaljek Radoboj Plaćeno
Josip Oulovsky Velika Gorica AK FIT Plaćeno
Nila Jurišić Zagreb Ak Fit Na čekanju
Ivan Ćutić Zagreb Plaćeno
Mirjana Klarić Zagreb Ak fit Plaćeno
Zoran Sertić Sisak NK Metalac Sisak Plaćeno
Davor Soltan Pisarovina Omega Running team Plaćeno
Ivan Jerbić Samobor KCIPT Samobor Plaćeno
Zoran Jančić Zagreb Plaćeno
Matt Marenić Sisak AK NoGa Plaćeno
Jasna Kombol-Bas Zagreb Plaćeno
Ivan Maletić Atletski klub Maksimir Plaćeno
Ivica Vidoš Zagreb Trčaona Plaćeno
Petra Lindić Samobor KCIPT Plaćeno
Sanja Guštin Zagreb Trčaona Plaćeno
Anamarija Sučić Zagreb Trčaona Plaćeno
Mateja Peharda Samobor KCIPT Samobor Plaćeno
Zvonimir Poljak Zagreb Plaćeno
Mario Matejaš Lobor SD Lastavica Plaćeno
Domagoj Poljancic Zagreb Plaćeno
Tomislav Mahovlić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Iva-Manuela Frkonja Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Izabel Majetić Zagreb Plaćeno
Lorena Haludek Kloštar Ivanić ind Na čekanju
Mario Haludek Kloštar Ivanić Ind Na čekanju
KARLO HALUDEK KLOŠTAR IVANIĆ IND Na čekanju
Andreja Puntijar Zagreb Ind Na čekanju
Robert Barkić Zagreb Plaćeno
Maja Đermić ZAGREB Omega running team Plaćeno
Darko Štrobilius Zagreb AK FIT Zaprešić Plaćeno
Zdravko Živko Pitomača Plaćeno
Lovro Ljubojević Zagreb NK Špansko Plaćeno
Krešimir Kotarac Zagreb BK Leona Plaćeno
Kristijana Malić ZAGREB Ak Fit Plaćeno
Marijo Čerkezović Zagreb Plaćeno
Ariana Tucman Zagreb Plaćeno
Siniša Host Zagreb Plaćeno
Lana Gorenec Zagreb Plaćeno
Leo Lisek Osijek IND Plaćeno
Sara Fočić Zagreb Plaćeno
Daniel Wolgemut Velika Gorica Na čekanju
Maja Knepr Šegina ZAGREBagreb Plaćeno
Ivan Rados Zagreb Na čekanju
Silvija Težački Turčin Ind Plaćeno
Marijan Japec Velika Gorica Na čekanju
Ivana Kardaš Petrinja ind. Plaćeno
Petra Švaljek Plaćeno
Sonja Tolić Zagreb Trčaona Na čekanju
Ivana Kardaš Petrinja Ind Plaćeno
Milan Čakić Zagreb Trčaona Plaćeno
Toni Vasilik Sisak Plaćeno
Karlo Škrinjarić Zagreb Plaćeno
Aleš Novak Maribor AK Poljane Na čekanju
Katarina Bekavac Zagreb Na čekanju
Nikola Jurcic Zagreb Plaćeno
Ana Lovrinčević Na čekanju
Verica Meden Zagreb Plaćeno
Damir Kamenečki Na čekanju
Hrvoje Ljubojević Zagreb AK Novska Plaćeno
Iva Sterjovski zagreb DTW TEAM Plaćeno
Ana Sterjovski zagreb DTW TEAM Plaćeno
Nikola Štivojević Novska - Plaćeno
Josip Fabijanić Novska AK NoGA Plaćeno
Dunja Bonacci Skenderović Zagreb ind Plaćeno
Anja Rosić Plaćeno
Tatjana Bačan Samobor Ind Plaćeno
Katarina Bačan Samobor Ind Plaćeno
Ljuban Bačan Samobor Ind Plaćeno
Sven Stubljar Zagreb Samo nadobudan Na čekanju
Ivana Aždajić Zagreb Run.hr Plaćeno
Juro Buljan Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Anamarija Štafa Zagreb Zagreb Runners Plaćeno
Ana Goleš Rijeka Plaćeno
Dejan Brkić Zagreb AK Glina Plaćeno
Sanja Jurki Zagreb Plaćeno
Karlo Karagić Zagreb Plaćeno
Mario Kolonić Zagreb Ak Perpetuum Mobile Na čekanju
Vlatka Horvat Lopatinec TK RUDAR Plaćeno
Neven Horvat Lopatinec TK RUDAR Plaćeno
Marko Pemper Virovitica Plaćeno
Sasa Krpina Zagreb Plaćeno
Vedran Pustišek Zagreb Plaćeno
Tomislav Truntić Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Novela Drmić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Željko Harapin Zagreb IND Plaćeno
Ina Delic Velika Gorica Plaćeno
Ana Rajić Brlić Zagreb Na čekanju
Mladen Stecević Čakovec Tk Matathon95 Plaćeno
Zoran Pokos Sarvaš Sarvaš Na čekanju
Natalija Pavunić ĐURĐEVAC Plaćeno
Tomislav Barkić Sveta Nedelja KCIPT Samobor Plaćeno
Mark Kardaš Petrinja Ind Plaćeno
Anamarija Jugovic Zagreb Plaćeno
Karlo Pudina Karlovac Na čekanju
Jakov Kević Šibenik Plaćeno
Martina Jambrović Čakovec Omega Running Team Plaćeno
Dario Majdandžić Zagreb Plaćeno
Klaudia Dešić Zagreb Plaćeno
Dražen Tišlar Zagreb Ind Plaćeno
Antonio Đurčević Brestovac Požeški AK Žumberak Plaćeno
Marijan Kisić Hum na Sutli ind Plaćeno
Karolina Štifanić Poreč SRK Running fox Na čekanju
Roko Batinović Komin Banja Na čekanju
Zorica Vukušić Batinović Ploče Cimaj op Plaćeno
Maja Miković Zagreb Na čekanju
Lucija Velić Samobor Ind Plaćeno
Marko Pleše Zagreb Ind Plaćeno
Silvija Težački Varaždin Ind Na čekanju
Ana Lovrinčević Osijek Ind Na čekanju
David Pleše Zagreb Ind Plaćeno
Filip Pleše Zagreb Ind Plaćeno
Lovro Velić Zagreb Ind Plaćeno
Tvrtko Velić Zagreb Ind Plaćeno
Goran Lešković Ivanić Grad Plaćeno
Doris Blažević Zagreb AK Fit Zaprešić, TK Zrinski Na čekanju
Barbara Tomasic Zagreb Atletski klub Forca Plaćeno
Marta Rožanković Sisak AK Sisak Plaćeno
Marta Rožanković Sisak AK Sisak Plaćeno
Natko Ćuk Cavrić Sisak AK Sisak Plaćeno
Branka Vidovic Kostelac Sisak TK Sisak Plaćeno
Alen Kostelac Sisak TK Sisak Plaćeno
Srečko Brlek Konjščina Na čekanju
Dragan Kramar Zminj ISTRun Na čekanju
Ivana Kramar Zminj ISTRun Na čekanju
Marijan Kardaš Petrinja Plaćeno
Antonija Matasić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Marija Zoretić Zagreb Ind Plaćeno
Davorin Golubic Plaćeno
Tin Golubic Plaćeno
Noa Golubic Plaćeno
Leo Golubic Plaćeno
Nino Topić Zagreb Plaćeno
Nenad Sudec Zagreb Plaćeno
Katjan Lukačević Sisak Plaćeno
Robert Ljubešić Poreč Na čekanju
Franjo Ileković Zagreb AK Šibenik Plaćeno
Marina Juranić Rijeka Plaćeno
Bruno Juranić Delnice Cross Sport Delnice Plaćeno
Tihana Delač Musić Zagreb Plaćeno
Lucija Ćalić Zagreb Plaćeno
Nermin Musić Zagreb Plaćeno
Stjepan Klarić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Nina Mihelić Klarić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ivan Bojčić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Tajana Pilko Koštan Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Martina Jurin Zagreb Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Ivana Medvedec Zagreb IND Plaćeno
Silvia Novosel Križevci AK Križevci Na čekanju
Marko Horvat Križevci Škola trčanja Križevci Plaćeno
Dario Profozic Karlovac Solo igrac Plaćeno
Ena Uzelac Zagreb Plaćeno
Domagoj Volarević Zagreb Plaćeno
Suzana Golubic Maiz Na čekanju
Dario Toplek Čakovec Ind Na čekanju
Natalija Toplek Čakovec Ind Na čekanju
Marijana Markelić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Natalija Happ Ludbreg Plaćeno
Morana Zajec Zagreb HPK Vučje bratstvo Plaćeno
Noel Grubišić Zagreb HPK Vučje bratstvo Plaćeno
Ivica Teklić Zaprešić Plaćeno
Ana Cvitan Zagreb Plaćeno
Jurica Bakota Split Plaćeno
Lucija Cundeković Zagreb Plaćeno
Josip Cundekovic Zagreb Plaćeno
Dijana Miličević Zagreb PK Posejdon Plaćeno
Elena Balažinec Ludbreg Ind Plaćeno
Zrinka Banek Zaprešić AK Zaprešić Plaćeno
Katja Balažinec Ludbreg Ind Plaćeno
Mirjana Balažinec Ludbreg Ind Plaćeno
Mislav Banek Zaprešić Plaćeno
Ivan Tustonja Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Goran Markovčić Zagreb Trčaona Zagreb Plaćeno
Kristina Devčić Sisak Plaćeno
Marina Čulina Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Daniela Savinovski Virovitičko Plaćeno
Marija Enia Majetić Virovitica Plaćeno
Marina Dolezar Rajković Zagreb Plaćeno
Calota Irina Bucharest Plaćeno
Calota Irina Bucharest Plaćeno
Calota Irina Bucharest Na čekanju
Maja Biškup Zagreb Plaćeno
Neven Klepec Kotoriba Plaćeno
Patrick Novak Vrbovec Kineziološki fakultet Zagreb Plaćeno
Davor Ferdebar Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Sanja Maturanec Zagreb Plaćeno
Ivona Žarković Zagreb Sportsko društvo Energija Plaćeno
Ivan Jadrijević Zagreb Sportsko društvo Energija Plaćeno
Mate Bubalo Zagreb Sportsko društvo Energija Plaćeno
Ana-Mary Posavec Ludbreg Fitness centar ADVANCE Plaćeno
Josip Jularić Zagreb Dragons Plaćeno
Ivana Žužić Bjelovar Plaćeno
Filip Pižeta Varaždin Rekreativac Plaćeno
Martina Petak Bjelovar Plaćeno
Ivica Gelo Zaprešić Ak Zaprešić Plaćeno
Daliborka Čunčić Kuče Plaćeno
Damir Čunčić Kuče Plaćeno
Goga Ivoš Zagreb Runnero Plaćeno
Ante Cikojević Zagreb Runnero Plaćeno
Anto Marić Samobor Plaćeno
Hrvoje Šegudović Samobor Plaćeno
Bojana Bocka Zagreb Na čekanju
Kristina Radić Boščić Bjelovar Plaćeno
Asja Petersen Zagreb Plaćeno
Saša Đerić Zagreb Na čekanju
Petra Seličanec zagreb Plaćeno
Božidar Culej Krapina SD Lastavica Plaćeno
Marija Butih Zagreb Plaćeno
Mario Bogović Karlovac Plaćeno
Lana Kasumović SESVETE DTW team Plaćeno
Vedran Perić Zagreb Plaćeno
Magdalena Klindic Sisak Plaćeno
Dean Kocijan Zagreb TK Swibir Plaćeno
Matej Čačić Zagreb Ind Plaćeno
Gordana Loina Pašalić Zapresic AK Zaprešić Plaćeno
Tomislav Kutija Zagreb ZTŠ Plaćeno
Ivana Kutija Zagreb Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Adrian Kutija Zagreb Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Ana Šokčević Zagreb Plaćeno
Alba Rosenbaum Plaćeno
Zvonimir Ladešić Zagreb Plaćeno
Tanja Bulic Juric Zagreb Ak Zapresic Plaćeno
Goran Radojčić Zagreb ind Plaćeno
Marina Kožinec Zaprešić Plaćeno
Luna Balaić Osijek Lega-lega Plaćeno
Luna Balaić Osijek Lega-lega Plaćeno
Marin Balaić Osijek Lega-lega Plaćeno
Darko Štrobilius Zagreb AK FIT Na čekanju
Marcella Vidmar Viškovo Torpedo Runners Plaćeno
Sanda Klarin Kastav Plaćeno
Karlo Rosenbaum Plaćeno
Mia Černivec Rijeka Torpedo Runners Plaćeno
Danijela Rogić Rijeka Plaćeno
Tomislav Vitković Zagreb Plaćeno
Maya Labus Zagreb Plaćeno
Jaksenija Buhin Dugo Selo Plaćeno
Iva Kedmenec Sveta Marija Plaćeno
Josip Mihalac Donji Mihaljevec Plaćeno
Tajana Groš Omega Running Team Plaćeno
Eszter Baričević-Tamaskó Zagreb Plaćeno
Renata Morović Virovitica IND Na čekanju
Darko Jurković Zlatar Bistrica Zlatar Bistrica Na čekanju
Zvjezdana Jagnić Mandić Vrbovec Na čekanju
David Brlek Popovača Na čekanju
Arian Brlek Popovača Na čekanju
Dubravka Smolić Zagreb Ind Plaćeno
Suzana Brlek Kutina Nexe Team Na čekanju
Mihael Kubinčan Zagreb Ind Na čekanju
Luka Rastovic Sesvete Plaćeno
Nikolina Čikulin Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Zlatko Marolt Osijek Starkec72 Plaćeno
Petra Vidović Zember Ludbreg Plaćeno
Sandra Štruklec Velika Gorica Babin tim Plaćeno
Tanja Milas Plaćeno
Vedran Pravica Zagreb Plaćeno
Viktor Ruk Zagreb HAHK-Mladost Plaćeno
Dora Tuškan Zagreb Babin tim Plaćeno
Dalibor Bačani Zagreb Plaćeno
Dalibor Bačani Zagreb Na čekanju
Dalibor Bačani Zagreb Na čekanju
Kristina Vrčak Zagreb Na čekanju
Tomislav Koštan Zagreb Plaćeno
Lana Mandura Viškovo Plaćeno
Sara Mandura Viškovo Plaćeno
Bernard Vrbat Zagreb AK Maksimir Na čekanju
Tea Petković Zagreb Na čekanju
Danijela Grubišić Šibenik Plaćeno
Tea Mačečević Karlovac Plaćeno
Mario Koštan Zagreb Plaćeno
Dina Tuzlic Sisak Plaćeno
Tanja Petrovic Velika Gorica Plaćeno
Nikolina Jakšić Roša Zagreb Plaćeno
Sanja Buntak Ruk Zagreb Plaćeno
Vlatka Kovačević Sisak Triatlon Klub Sisak Plaćeno
Silvija Rimaj Sisak Triatlon Klub Zrinski Plaćeno
Luka Hribar Sesvete Plaćeno
David Repić Zagreb Bk Biger Plaćeno
Mihaela Jakopović Križevci Plaćeno
Igor Ivaštanin Zagreb Plaćeno
Rafael Friščić Kotoriba Plaćeno
Iva Uscumlic Zagreb Hendrix Plaćeno
Simon Friščić Kotoriba Plaćeno
Igor Lučić Zagreb DTW Team Plaćeno
Ankica Renić Zagreb AK FORCA Plaćeno
Martina Barba Vukovar Plaćeno
Marko Belov Zagreb DTW Team Plaćeno
Risto Sterjovski Zagreb DTW team Plaćeno
Eleonora Jušta Zagreb Plaćeno
Ivana Erdeg Čepin Plaćeno
Adrijana Strnad Zagreb Plaćeno
Damira Bauer Manitašević Varaždin Plaćeno
Ivan Manitasevic Varaždin PressGlass Trči i podrži Plaćeno
Arianna Ilić Beograd Na čekanju
Athena Kladarić Zagreb Ind Plaćeno
Dubravka Glumac Virovitica Buceki & Bakec Plaćeno
Melisa Glumac Virovitica Buceki & Bakec Plaćeno
Laura Glumac Virovitica Buceki & Bakec Plaćeno
Anica Biškup Mali Bukovec Plaćeno
Mario Mikulec Zagreb Ekipa za 10,MMTrening Na čekanju
Danijel Ninić Zaprešić AK Zaprešić Plaćeno
Marinko Lovrić Zagreb AK Maksimir Plaćeno
Petra Zrinjan Šimag Zaprešić Ak Zaprešić Plaćeno
Kristijan Sminderovac Koprivnica Vujec Running Team Na čekanju
Iva Kaleb Kula Norinska Plaćeno
Ivan Kutleša Bjelovar Ak Borik Bjelovar Plaćeno
Zlatko Horvat Zagreb Plaćeno
Ivana Šoš Čepin Plaćeno
Tomislav Sviben Zlatar SD Lastavica Plaćeno
Mihaela Čujko Zagreb Ind Plaćeno
Gabriela Stuparić Petrinja Plaćeno
Nikola Matejčić Plaćeno
Natalia Solina Međimurec Zagreb Plaćeno
Melita Hrženjak Velika Gorica Plaćeno
Ivica Hrženjak Velika Gorica Plaćeno
Đuka Pauković Zagreb Plaćeno
Franka Burul ZAGREB Plaćeno
Iskra Burul ZAGREB Plaćeno
Roman Sakirovski Zagreb Plaćeno
Sonja Dragojević Karlovac ind Plaćeno
Milvana Stanković Pula Individualno Plaćeno
Božidar Klimpak Zagreb Run forrest Plaćeno
Aldina Burić Mali Losinj Plaćeno
Matija Švaljek Zagreb Ind Plaćeno
Toni Sučić Zagreb Plaćeno
Biba Ferenec Zaprešić AK Zaprešić Na čekanju
Dragana Osman KOPRIVNICA VUJEC RUNNING TEAM Plaćeno
Nenad Prpic Karlovac Individualno Plaćeno
Josipa Havidić Velika Gorica Plaćeno
Irena Drazic Zagreb AK Fit Plaćeno
Ina Herić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Andrea Lovric Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Vesna Petrović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Dino Matišić Lepoglava Plaćeno
Tin Jagarinec Lepoglava Plaćeno
Enea Les Demeter Zagreb Plaćeno
Mirela Lazički Ćurik Zagreb Plaćeno
Renato Krulčić Pazin SRK VITA Na čekanju
Ivana Pluscec Zagreb Plaćeno
Maja Gregurović Koprivnica Freestyler run Na čekanju
Gordana Graberec Dugo Selo DVD Hrebinec Plaćeno
Sonja Tolić Zagreb Trčaona Na čekanju
Lucija Rupnik Zagreb Plaćeno
Ana Čeović Pridvorje Plaćeno
Dragana Resanović Zagreb Plaćeno
Željka Mihalić Zagreb Plaćeno
Davor Seljan Zagreb Plaćeno
Marina Popović Zagreb Plaćeno
Hrvoje Brigljević Zagreb DogRunners Plaćeno
Tihomir Mihalić Zagreb Plaćeno
Maša Ilić Zagreb Plaćeno
Lucija Medak Zagreb ind Plaćeno
Tomislav Antolović Zagreb Plaćeno
Damir Martinčević Ivanec Plaćeno
Marija Kelava Đakovo PD Đakovo Plaćeno
Dunja Njegovec Trnovec Bartolovečki Plaćeno
Lidija Barišić Zagreb MMtrening Na čekanju
Ivana Milković Zagreb Plaćeno
Dejana Carić Zaperšić AK Zaprešić Plaćeno
Damir Detelj Ludbreg bsv Plaćeno
Darko Delgalo Zagreb Ind Plaćeno
Ivana Šoš Čepin Na čekanju
Hrvoje Heim Zagreb AK Musavci Plaćeno
Slaven Ćurlin BRDOVEC AK Zaprešić Plaćeno
Igor Jakopović Zagreb Plaćeno
Melita Živković Jakopović Zagreb Plaćeno
Marko Koprivnjak sesvete MM Trening Plaćeno
Ružica Resanović Zagreb Plaćeno
Marina Vuk Zagreb Plaćeno
Petra Levačić Zagreb MMTrening Na čekanju
Marina Cvitković Tropp Karlovac Plaćeno
Antonela Hrvatin Rijeka Plaćeno
Biljana Činčurak Erceg Osijek Plaćeno
Sunčica Lovrić Zagreb Individualno Plaćeno
Andreja Vlahović Sveta Nedeljs Ak Fit Plaćeno
Sabrina Horaček Rijeka Na čekanju
Marijan Cindrić Kutina Kav zadar Na čekanju
Svjetlan Hudec Zagreb Na čekanju
Danijela Marijanović Vrbovec Ak Martin Dugo Selo Na čekanju
Tomislav Delač Velika Gorica Plaćeno
Matija Fapali Plaćeno
Josip Sabolčec Čakovec Plaćeno
Jurica Fapali Plaćeno
Kristina Tenšek Zaprešić Ak Zaprešić Plaćeno
Valentina Petrinić Globočec Ludbreški BSV Ludbreg Plaćeno
Lana Erceg Makarska Plaćeno
Ana-Maria Barak Rijeka Plaćeno
Toni Oreč Zagreb Ind Plaćeno
Dubravko Znidarec Zagreb Plaćeno
Vlatka Marošević Županja Usain Bolt Županja Plaćeno
Kristina Dedi Koprivnica Na čekanju
Danijel Mihelčić Delnice Plaćeno
Tatjana Vugrinec Mala Subotica Plaćeno
Tanja Sarjanović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Mislav Banek Zapresic _ Na čekanju
Zrinka Banek Zapresic AK Zaprešić Na čekanju
Lejla Sinanović Sarajevo Plaćeno
Refija Sinanović Sarajevo Plaćeno
Jasmina Sinanović Sarajevo Plaćeno
Marija Miloš Zagreb Plaćeno
Robert Miloš Zagreb Plaćeno
Valentina Hasanagic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ivan Budisin Zagreb Plaćeno
Bartol Barbarić Zagreb Plaćeno
Henrieta Barbarić Zagreb SportMixta Plaćeno
Kristijan Cesar Tomaševec Biškupečki BabyLand Plaćeno
Petra Hrvačić Zagreb AK Maksimir Plaćeno
Matko Šteković Bjelovar Vita Olimpica Plaćeno
Zoran Lovrić Zagreb Plaćeno
Goran Ugrčić Požega Ultramaraton klub Mazator Plaćeno
Dominik Vican Bad Reichenhall Plaćeno
Dražen Beneta Zagreb, Hrvatska Ak Maksimir Plaćeno
Josipa Romić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Nika Arapović Zagreb Plaćeno
Antonija Marić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Lana Cikoš Virje IND Plaćeno
Andrijana Erdec Đurđevac AK Koprivnica Plaćeno
Danijela Šarec Varaždinske Toplice Na čekanju
Suzana Ožegović Koprivnica Plaćeno
Magdalena Majstorovic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Irena Tomas Ciganj Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Anita Grunhut Bjelovar Vita olimpica Plaćeno
Iva Kranjčec Zagreb Na čekanju
Mario Perčić Zagreb dugave Plaćeno
David Filipaj Zagreb Plaćeno
Luka Bulić Zagreb Plaćeno
Karmen Gazdek Zagreb Plaćeno
Vlatka Gazić Mesek Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Aleksandar Danilovski Zagreb Plaćeno
David Cigula Plaćeno
Nives Klepec Cigula Plaćeno
Nataša Bokun Na čekanju
Maja Bohanec Zagreb Plaćeno
Sanja Ivančam Đurđevac Plaćeno
Tisa Vizek Borovina Zagreb Plaćeno
Vlasta Hržan-Keglević Zagreb ATSP Plaćeno
Emilija Gerenčir ZAGREB-SUSEDGRAD Plaćeno
Marina Šišak Zadar Plaćeno
Natalia Filković Gornja Pušća Ak fit Plaćeno
Goran Grdjan Zagreb Ind Plaćeno
Danijela Misliveček Zagreb Plaćeno
Sandra Junger Horaček Zagreb Plaćeno
Davor Hržan-Keglević Zagreb Atletski klub Slavko Petrović Plaćeno
Marina Vranjković Zagreb Ptice trkačice Na čekanju
Ivan Pavlin Plaćeno
Tatiana Pavlin Plaćeno
Marija Žugaj Petrinja Plaćeno
Tamara Trojko Zagreb Plaćeno
Ivana Kulenović Plaćeno
Silvio Haramina Plaćeno
Dražen Kaužljar Zagreb JAK Atletski klub Jasenovac Plaćeno
Julie Maroney Zagreb Plaćeno
Davorin Blagojević Zagreb DjiDjaWak Plaćeno
Antonio Ivančić Sisak AK Sisak Plaćeno
Mladen Šulekić Novska AK Noga Plaćeno
Zlatka Kuharić Dragojević Crikvenica FFDZ Plaćeno
Jasmin Dizdarević Sisak Butterfly flight ŠRC Sisak Plaćeno
Monika Sakoman Velika Gorica Plaćeno
Vedrana Đurkan Koprivnica Ind Plaćeno
Ilija Ćalić Zagreb Plaćeno
Ita Vlahek Zagreb AK Forca Plaćeno
Arian Rajh Zagreb Triatlon klub Zrinski Plaćeno
Lucija Tomac Delnice Plaćeno
Jadranka Vodenac Cres Samo pozitiva Plaćeno
Miranda Alic Vela Luka Na čekanju
Marko Olama Zagreb Plaćeno
Ljiljana Koch Zagreb Lauferi Plaćeno
Dalia Ludvig Nadinić Zagreb Lauferi Plaćeno
Hajnalka Kispeter Osijek Plaćeno
Beáta Siklósi Osijek Plaćeno
Azra Džanko Zagreb Plaćeno
Petra Štimac Delnice Maklen Plaćeno
Ivan Prahin Zagreb sam svoj majstor Plaćeno
Irena Prahin Zagreb samo svoja Plaćeno
Ivana Leskovar Zagreb Ak Sljeme Na čekanju
Marina Cundekovic Zagreb Plaćeno
Ivona Krnjaić Sisak Plaćeno
Petra Kottnig Tomas Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Nada Aweja Zagreb OxyGen02 Plaćeno
Ian Rožanković Sisak Plaćeno
Žarko Krnjaić Sisak Plaćeno
Mine Kurtović Sisak IND Plaćeno
Renata Periša Kečkeš Osijek Plaćeno
Damir Omanović Labin Plaćeno
Danijel Mežnarić Zagreb Bebolino Plaćeno
Luka Delibašić Zagreb Plaćeno
Đurđica Čondor Zagreb Plaćeno
Aleksandra Miličević Karlovac Plaćeno
Ivan Galović Đakovo Plaćeno
Ilija Ćalić Zagreb Na čekanju
Sabrina Belac Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Vjekoslava Fićković Fitness2fit Plaćeno
Ana Šimić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Jurica Pajtak Varaždin Medicina rada Plaćeno
Milada Rabihić Zagreb Udruga Sve za nju Na čekanju
Una Ikić Sisak Plaćeno
Jasminka Vlahović Zagreb Plaćeno
Mladen Putrić Zagreb DTW Team Plaćeno
Irena Šintić Cres SRK Samo pozitiva Cres Plaćeno
Željka Pugelnik Vuković Novska - Plaćeno
Azra Džanko Zagreb Na čekanju
Marija Pirija Kovačić Samobor Plaćeno
Agneza Glavocic Zagreb Plaćeno
Marija Batala Vrbovec IND Plaćeno
Sandra Pavlović Zagreb Plaćeno
Josip Ferić Bilje Na čekanju
Tin Pangerčić Bjelovar Plaćeno
Zvjezdana Batala Vrbovec Plaćeno
Doris Jurić Sisak Plaćeno
Kristina Klepač Vularija Plaćeno
Ruth Anna Rudić Zagreb Plaćeno
Sunčica Hršak Gradec Ind Plaćeno
Matija Fočić Zagreb Plaćeno
Barbara Pangerčić Bjelovar Vita Olimpica Plaćeno
Nina Sudarević Bjelovar Vita Olimpica Plaćeno
Mojca Ramušćak Zagreb OxyGen 2 Plaćeno
Sanja Sić Zagorščak Zagreb OxyGenO2 Plaćeno
Brigita Žamarija Sisak Kickboxing klub Croatia Sisak Plaćeno
Marina Čujko Zagreb Plaćeno
Ivančica Žamarija Sisak Kickboxing klub Croatia Sisak Plaćeno
Davor Tkalčić Zagreb Ind Na čekanju
Hrvoje Bursić Zagreb Plaćeno
Tatjana Huber Suhopolje Plaćeno
Mirna Butković Sisak Ak Sisak Plaćeno
Tomislav Braniša Ind Plaćeno
Željka Pongračić Zagreb Plaćeno
Marko Šikić Ivankovo Ind Plaćeno
Jelena Šeler Zagreb Trčaona Plaćeno
Lana Severec Zagreb AK Dingo Boys Plaćeno
Luka Severec Zagreb AK Dingo Boys Plaćeno
Bruno Severec Zagreb AK Dingo Boys Plaćeno
Marijana Romić Veliko Polje, Zagreb IND Plaćeno
Samir Ćoralić Zagreb Lajbeki Plaćeno
Ivana Erjavec Dugo Selo Plaćeno
Lea Miklić Zagreb Lajbeki Plaćeno
Marina Dumenčić Zagreb Plaćeno
Marina Šterpin Pazin Plaćeno
Rajka Mihoci Požega Plaćeno
Siniša Tomić Zagreb IND Na čekanju
Josipa Steković Oniško Karlovac Plaćeno
Maja Batinović Ploče Plaćeno
Borna Dumenčić Zagreb Na čekanju
Tea Čarapović Slavonski Brod Plaćeno
Antonio Pavlović Virovitica Košarkaški klub Virka Virovitica Plaćeno
Darija Begić Zagreb Plaćeno
Kristijan Slačanac Zagreb IND Plaćeno
Nataša Zuljani Zagreb Ind Plaćeno
Ana Periša Koprivnica Solo Na čekanju
Mirko Mandura Rijeka Plaćeno
Ivana Leskovar Varazdin Na čekanju
Valentina Bodiš Kutina Plaćeno
Marina Dujmušić Sisak Plaćeno
Lana Šimić Zagreb Plaćeno
Jelena Rakić Zagreb Plaćeno
Maja Pauković Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Viktorija Lovrinčević Zagreb Plaćeno
Nikola Pofuk Novi Marof Na čekanju
Nikola Pofuk Novi Marof Plaćeno
Josip Užarević Zagreb Plaćeno
Romana Pinko Plaćeno
Julio Pirović MARUŠEVEC IND Plaćeno
Fuad Selimović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Branka Crncevic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Tihomir Pauković Zagreb ind Plaćeno
Saša Lukačević Sisak Ind Plaćeno
Maroje Ćuk Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Josip Toth Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Mato Radovan Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Matej Kuraja Zagreb AK Ravničarski kukumari Plaćeno
Petar Primić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Zdravko Božinović Zagreb AK Maksimir Plaćeno
Ana Karadakić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Silvija Gomaz Varaždin Plaćeno
Morana Krulić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Doris Ćoza Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Aiša Muratović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Darko Balić Čakovec Ak Međimurje Plaćeno
Vlatka Čerkezović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Igor Robić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Dora Raos Savica Omega Running Team Plaćeno
Andrea Biruš Jusufhodžić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Lidija Rubčić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Dario Zelić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Zvonko Bago Zagreb Grad Zagreb Plaćeno
Ivan Birkic Ik Adidas Runners Zagreb Na čekanju
Dragan Živković Zagreb GRT Plaćeno
Ines Hausknecht Veli Lošinj Omega Running Team Plaćeno
Saša Pupovac Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Emina Kopić Zagreb Na čekanju
Ana Škrlin Brdovec AK Zapresic Plaćeno
Kristina Roša Poreč Na čekanju
Petar Sučić Split Plaćeno
Ivan Juran Zagreb Na čekanju
Branko Knežević Zagreb ATP Plaćeno
Ladislav Pleše Zagreb Sokol Na čekanju
Leona Kučić Zagreb Plaćeno
Marjan Ostrun Zagreb Plaćeno
Iva Rajčević Zagreb Ind. Plaćeno
Mihaela Gregić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Leonard Plevnik Rakitje Omega Running Team Plaćeno
Anita Husić Cofek Čakovec CrossFit Zrinski Plaćeno
Dunja Ravlić Pitomača Plaćeno
Grozdana Karačić Zagreb Plaćeno
Dijana Gredičak Oroslavje Plaćeno
Ivana Sesar Plaćeno
Branko Jovanovac Zagreb TK Swibir Plaćeno
Margareta Maričić Mišić Zagreb Plaćeno
Ana Rašuo Zagreb Plaćeno
Nikola Ploskonka Zagreb Plaćeno
Biljana Kukavica Pitomača Plaćeno
Sandra Štruklec Velika Gorica Babin tim Na čekanju
Dijana Rukavina Zagreb Plaćeno
Danijel Knežević Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Borna Ložnjak Samobor Lolek&Bolek Plaćeno
Ivan Ložnjak Samobor Lolek&Bolek Plaćeno
Snježana Radulović Jasenovac Ind Plaćeno
Nenad Odobašić Zagreb Babin tim Plaćeno
Luka Katuša Sisak Plaćeno
Sandro Novosel Križevci AK Križevci Plaćeno
Denis Kozumplik Vrbovec Band on the Run Plaćeno
Marija Dragičević Zagreb Babin tim Plaćeno
Marin Dragičević Zagreb Babin tim Plaćeno
Luka Dragičević Zagreb Babin tim Plaćeno
Sandi Kovačić Pazin Plaćeno
Renata Tkalčić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Dejan Sebrek Regensburg Plaćeno
Marijo Bartolić Zagreb GRT Plaćeno
Tomislav Kotorac Zagreb GRT Plaćeno
Ivan Crneković Zagreb Plaćeno
Marina Plachtinski Taylor Velika Gorica free spirit Plaćeno
Goran Bubaš Sisak AK Sisak Plaćeno
Jasminka Dragić Jasenovac Ind Plaćeno
Sanja Grgić Zagreb AK Žumberak Plaćeno
Leonora Malic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Mirela Ribić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Lada Burul Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Sanja Radić Jakovljević Jasenovac Ind Plaćeno
Matej Kunštek Plaćeno
Kristijan Kunštek ind Plaćeno
Tihana Kunštek ind Plaćeno
Željka Pavlić ind Plaćeno
Magdalena Keleminić Plaćeno
Alma Suhić Plaćeno
Dubravka Kopun Zagreb Plaćeno
Valentina Židak Radić Zagreb Plaćeno
Petar Ružić Slavonski Brod DVD Zaprešić Na čekanju
Andreja Ahmetović Sisak Ind Plaćeno
Nenad Odobašić Zagreb Babin tim Na čekanju
Dominik Ahmetović Sisak AK Sisak Plaćeno
Sanjin Strukić Zagreb STK Rakuni Zagreb Plaćeno
Tatjana Šolaja Zagreb Babin tim Plaćeno
Ana Odobašić Zagreb Babin tim Plaćeno
Marijan Vuksan Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Denis Urukalo Sisak Plaćeno
Jasmina Špiljar Petrinja Ultramaraton klub Mazator Plaćeno
Ivica Špiljar Petrinja Ultramaraton klub Mazator Plaćeno
Loredana Pincan Zagreb Plaćeno
Martina Rosenbaum Kutina Plaćeno
Safet Čučuk Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Marta Blažetić Zagreb Plaćeno
Neven Lončarek Zagreb AK Perpetuum mobile Plaćeno
Mladen Kelava Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Lucijan Vranić Zagreb Plaćeno
Zoran Jarni Zagreb Trčaona Plaćeno
Luka Pernar Sisak IND Plaćeno
Valentino Vasilik Sisak Udruga maratonaca SMŽ "Heroji ne umiru" Plaćeno
Mirta Pehnec Zagreb AK Fit Plaćeno
Križan Bago Zagreb Grad Zagreb / Skakavac Trail Plaćeno
Bojan Šebrek Velika Gorica AK Sljeme Plaćeno
Davor Bandov Zagreb Zgp Plaćeno
Tajana Lambert Zagreb IND Plaćeno
Đulijano Kujundžić Mali Lošinj ind Plaćeno
Lovro Stojanac Zagreb Plaćeno

Opis

5. ZAGREBAČKI PROLJETNI CENER

Organizatori: Magazin Trčanje i Omega škola trčanja

Partneri utrke: Udruga FB Humanitarci

Datum: 12. ožujka 2022.

Mjesto: Savski nasip – ispred Boćarskog doma

Discipline:

  • 5 km
  • 10 km

Dječje utrke:

  • 100 m (2018-2022)
  • 100 m (2014-2017)
  • 100 m (2010-2013)

Start dječjih utrka: oko 10:15 sati

Start utrka na 5 i 10 km: 11 sati

Startnina:

  • 5 km – 
  • 10 km – 
  • Virtualna utrka –
  • Dječje utrke – 

Virtualna utrka trčat će se 12. i 13. ožujka 2022.

Vremenski limit utrka: Nema (ako treba čekamo vas u cilju do ponedjeljka)

Zatvaranje prijava:

Startni paketi utrka na 5 i 10 km + Virtualnu utrku:

EXTRA PONUDA: Dri fit majice s logom utrke će, kao i prošlih godina, biti moguće kupiti tijekom ispunjavanja prijave i to po cijeni od 60 kn

Startni paket za dječje utrke:

Nagrade za pobjednike: Pokali za prvo troje najbržih u obje konkurencije na 5 i 10 km. Na dječjim utrkama nema proglašenja pobjednika.

Nagrade za rekreativce: I u 2022. ćemo imati super bogati fond nagrada za rekreativce koje ćemo dodjeljivati po već iskušanom receptu – statističkom izračunu odnosa broja finišera s brojem nagrada.

Podjela startnih paketa

Svlačionice i prijenosni WC-i bit će postavljeni u startno/ciljnoj zoni

Mjerenje vremena i rezultati: utrka.com

————————————————–

Expo:

  • Površina: 1.000 m2
  • Mjesto: Startno-ciljni prostor
  • Početak: 9 sati
  • Završetak: oko 14 sati

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “5. ZG proljetni cener”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Podaci za plaćanje

Vaša narudžba

Proizvod
Količina
Ukupno
Ukupno 0.00 kn
Sveukupno 0.00 kn

Odaberite način plaćanja

  • Platite karticom koristeći CorvusPay.